شرکت توليدي و صنعتي گوهرفام در سال 1368توسط جمعي از مديران كارآمد صنايع كه سابقه ديرين درزمينه توليد رنگ و پوششهاي صنعتي داشته اند تاسيس گرديد و با هدف اعتلا سطح كيفي و رسيدن به خودكفايي به فعاليت خود ادامه داده است.

كارخانه اين شركت واقع در جاده قديم كرج به قزوين بعد از شهرك طاووسيه ، خيابان مرغك ، در زميني به مساحت بيست هزار متر مربع بنا گرديده است ، كه زير بناي سالنهاي توليد وانبار آن بالغ بر دوازده هزار  متر مربع مي باشد كه مشتمل بر سالنهاي توليد  رنگ مايع ، پودري ، لاك ، پلاستيزول ،  فسفاته ، چربيگير و رزين سازي است.

آزمايشگاههاي كنترل كيفي وتحقيقاتي اين شركت يكي از بزرگترين و مجهزترين آزمايشگاههاي رنگسازي در كشور مي باشد.اين شركت با تكيه بردانش فني متخصصان مجرب وكارآزموده خود و با بكارگرفتن از تكنولوژي نوين و با استفاده از جديدترين ماشين آلات روز دنيا در خط توليد و با داشتن مجهزترين آزمايشگاههاي كنترل كيفي و تحقيقاتي  قادر به توليد انواع پوششهاي صنعتي و تخصصيمي باشد.

شرکت تولیدی و صنعتی گوهرفام، یک شرکت دانش بنیان با تجربیاتی ارزنده در زمینه تولید رنگ و رزین بوده و با ارائه محصولات باکیفیت و بهترین خدمات و کسب اعتماد مشتریان، نامی مورد اعتماد در عرصه صنعت رنگ در سراسر کشور می باشد. شرکت گوهرفام طی سالهای اخیر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا همواره در مسیر نوآوری گام برداشته است.

 

طیف محصولات گوهرفام 

 

برخی از توانمندی ها در ارائه خدمات